Новини

×

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object in smart_ip_ipgeobase_source_smart_ip_get_location_alter() (line 20 of /var/www/vhosts/new.wnet.ua/sites/all/modules/smart_ip_ipgeobase_source/smart_ip_ipgeobase_source.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in smart_ip_ipgeobase_source_smart_ip_get_location_alter() (line 22 of /var/www/vhosts/new.wnet.ua/sites/all/modules/smart_ip_ipgeobase_source/smart_ip_ipgeobase_source.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in smart_ip_ipgeobase_source_smart_ip_get_location_alter() (line 23 of /var/www/vhosts/new.wnet.ua/sites/all/modules/smart_ip_ipgeobase_source/smart_ip_ipgeobase_source.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in smart_ip_ipgeobase_source_smart_ip_get_location_alter() (line 24 of /var/www/vhosts/new.wnet.ua/sites/all/modules/smart_ip_ipgeobase_source/smart_ip_ipgeobase_source.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/new.wnet.ua/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/new.wnet.ua/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/new.wnet.ua/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/new.wnet.ua/modules/block/block.module).

РІШЕННЯ, ЯК ПРОФЕСІЙНИЙ СЕРВІС

Щороку, компанія Wnet проводить міжнародну конференцію на узбережжі Червоного моря.

Завдяки лагідному сонцю та теплому морю, відпочинок та спілкування з колегами й клієнтами надає сил та наснаги на наступний рік.

Темою конференції ми обрали: “РІШЕННЯ, ЯК ПРОФЕСІЙНИЙ СЕРВІС”.

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ІКІ Харківського національного університету радіоелектроніки

1 листопада 2018 року на базі кафедри інфокомунікаційної інженерії для студентів групи ТКі-15-1, що проходять навчання англійською мовою за спеціальністю Телекомунікації та радіотехніка, у рамках лабораторної роботи з дисципліни «Направляючі системи оптичного та електричного зв’язку» провели майс

Цікава инфомація!

12/13 вересня – дати вибрані не випадково, це 256 день в році, що відповідає кількості чисел, які можна представити за допомогою одного 8-бітного байта, поширеній одиниці вимірювання обсягу даних.
Вітаємо з Днем Програміста!

Сонце, море і команда Wnet!

Відбувся довгоочікуваний корпоратив, який цього року організували на березі Середземного моря у Туреччині.

Технології не по дитячому: 10 лютого пройшли відкриті змагання Drone Racing Mini 2018

Swallow FPV - перша київська школа FPV Drone Racing, яка готує пілотів до міжнародних змагань, 10 лютого організувала в Київському Палаці дітей та юнацтва відкриті змагання Drone Racing Mini 2018 (радіокеровані моделі в приміщенні).
 

Egypt 2018: Wnet Conference

15 січня відбулася щорічна конференція Wnet за участю топ-менеджменту, клієнтів і співробітників компанії. Місце проведення залишилося незмінним - Єгипет, регіон Шарм-Ель-Шейх.

День зв`язку!

Сьогодні - День працівників радіо, телебачення та зв'язку! 16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку. Це свято засновано 1994 року згідно з указом президента на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

Wnet: Новий офіс, нові горизонти

4 вересня компанія Wnet провела прес-сніданок у Харкові

 

Позиція Wnet щодо Указу «Про санкції»

Національний ІР-оператор Wnet готовий виконувати Указ Президента Петра Порошенка № 133/2017 від 15.05.2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», введений в дію рішенням РНБО України від 28.04.2017 року.

Wnet вітає зі святом Великодня!

Wnet Bot – швидка техдопомога для клієнтів

Компанія Wnet впровадила Wnet Bot - інноваційну розробку, яка є частиною автоматичної системи працездатності сервісів в рамках технічної підтримки корпоративних клієнтів.

Весна з Wnet

Незважаючи на дискусії в українському керівництві країною щодо відміни святкування 8 Березня, представники сильної половини людства групи компаній Wnet подарували жінкам-колегам свято. Наші чоловіки всіх регіонів підготувалися, покреативили та в черговий раз здивували своїх жінок.

День зв'язку 2016

Wnet вітає з Днем зв'язку

Форум BIT 2016

Wnet відвідали Міжнародний Форум IT та телекомунікацій BIT-2016 у Львові.

Wnet – акредитований партнер DE-CIX

Компанія Wnet стала офіційним акредитованим партнером міжнародної компанії DE-CIX.

Wnet і Lattelecom презентують Wnet Cloud

Національний ІР та телеком-оператор Wnet і латвійський провайдер Lattelecom представляють хмарний ресурс Wnet Cloud.

Wnet продовжує співпрацю з Lattelecom

Wnet продовжує стратегічну співпрацю з латвійським оператором Lattelecom в сегменті хмарних ресурсів.

Wnet вітає з Днем журналіста Детальніше

Сегодня, 6 июня, в Украине отмечается День журналиста.

Найкращі у Wnet Team отримали свої винагороди Детальніше

Досягнення нашої команди не залишаються непоміченими керівництвом та колективом.

Wnet підключив до мережі найстаріший готель Львова

З першої половини весни Wnet став офіційним провайдером одного з найкращих готелів Львова.