1 рік з початку повномасштабної війни в Україні
24.02.2023

1 рік з початку повномасштабної війни в Україні

Сьогодні минає рік з дня початку повномасштабної війни в Україні. Команда WNET пишається своїм внеском у підтримку українських підприємств, що працюють у нелегких умовах.

У перший день,зранку 24 лютого, ми повідомили усіх наших клієнтів та партнерів, що ми працюємо, мережа стабільна.

За перші 1,5 місяці було зроблено 27 e-mail розсилок, з детальним звітом про стан мережі, про роботу команди та як ми проходимо цей період.

Пригадуємо, що першими, хто звернувся до персональних менеджерів WNET з запитами на переміщення та розширення сервісів були представники банківської системи. Наша команда оперативно реалізувала ці запити. Зараз 25% системоутворюючих банків України є клієнтами WNET, що свідчить про високу оцінку нашої роботи у цій критичній галузі.

Ми надали нашим клієнтам надійний доступ до інтернету, забезпечили безпеку даних та якісний сервіс у найскладніших умовах усім клієнтам, щоб забезпечувати стабільну роботу економіки України в умовах війни.

WNET завжди був і залишається партнером для своїх клієнтів.

Ми зобов'язані продовжувати допомагати й нашим військовим. З початку нашої ініціативи “Перша абонентська плата від підключення нових сервісів на ЗСУ” ми вже закумулювали понад 300 абонентських плат.

Команда WNET щиро дякує нашим клієнтам за довіру та продовжує працювати в напрямку забезпечення якісних та надійних послуг, які допоможуть українським бізнесам зберегти стабільність та продовжувати розвиватися у будь-яких форс-мажорних умовах.

 

Разом до Перемоги! Слава Україні!