ІНТЕРНЕТ

Компанії все більше використовують веб-сервіси та хмарні технології. Це підвищує вимоги до швидкості й надійності інтернету для бізнесу. WNET забезпечує максимальну продуктивність і надійність доступу до Інтернету в поєднанні з найкоротшими термінами підключення і гарним сервісом.

Переваги послуги доступу до мережі Iнтернет від WNET :

  • підключаємо Інтернет по власній оптоволоконній мережі;
  • гарантуємо швидкість від 10 Мбіт/с до 100 Гбіт/с;
  • забезпечуємо параметри якості, укладаємо SLA;
  • надаємо зручний доступ до даних про завантаження каналів в особистому кабінеті;
  • здійснюємо цілодобовий моніторинг каналів і технічну підтримку 24х7х365;
  • оперативно реагуємо на DDoS атаки на адресу Абонента, при цьому не здійснюємо моніторинг змісту інформації в потоці, що передається Абоненту − гарантуємо конфіденційність.

 

 

WNET надає виділені канали інтернет в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Одесі та Вінниці, а також через мережі провайдерів — партнерів по всій Україні, в Європі й США. Підключаємо в термін від 5 днів в 7 тисячах точок присутності.

 

Компанії, для яких інтернет — основа робочого середовища, оцінюють WNET як надійного провайдера. Наші фахівці допоможуть прискорити доступ до пріоритетних для вас ресурсів. Наша IP мережа побудована з резервуванням пропускної здатності по альтернативних каналах з використанням оптимальної маршрутизації трафіку. 

 

На початковому етапі погоджуємо параметри послуг : швидкість доступу, кількість IP адрес і термін включення, перевіряємо технічну можливість підключення. Після укладення договору замовник готує приміщення, налаштовує своє обладнання, вносить оплату, а ми розв'язуємо адміністративні питання і прокладаємо кабель по будівлі. В узгоджений термін наші фахівці приїжджають і виконують підключення каналу інтернет.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ