РОЗРОБНИКИ ПЗ

Ми забезпечуємо надійні сервіси для компаній, які займаються IT аутсорсингом та  розробкою програмного забезпечення. Знаходимо адекватні рішення різного масштабу як для стартапів, так і для географічно розподілених команд з офісами розробки по всьому світу і центрами в кремнієвій долині. Це замовники, для яких гігабітний інтернет і хмарні технології — це базова робоча потреба.

Для розробників програмного забезпечення та IT рішень:

  • надаємо доступ до Інтернету 1G - 10G, з автоматичним резервуванням від альтернативних майданчиків;
  • підтримуємо BGP маршрутизацію;
  • оптимізуємо маршрути доставки інтернет-трафіку до Microsoft Azure, Amazon, Google Cloud;
  • включаємо транспортні канали передачі даних від 100 МБ до 1G для віддалених офісів;
  • обслуговуємо мережеву та IT - інфраструктуру; 
  • гарантуємо цілодобовий моніторинг та технічну підтримку 24х7х365.

Команди працюють в різних часових поясах, тому проактивна цілодобова технічна підтримка — важливий фактор при виборі бізнес-партнера.

 

Ефективність бізнесу розробників залежить від параметрів доступності хмарних сервісів. Ми допомагаємо досягти стабільної продуктивності додатків при підключенні до хмари, а внаслідок цього — більшої гнучкості, оперативності бізнесу і зниження витрат.

 

Ці компанії створюють передові технології, впроваджують в наше повсякденне життя internet-of-things і big-data. Вони розробляють ігри та соціальні мережі, локальні програми та цілі платформи. Радикально змінюють охорону здоров'я, сільське господарство і медіа. Вони впроваджують новітні технології в інші галузі, а ми допомагаємо їм масштабувати мережеву й IT інфраструктуру та оптимально управляти своїм робочим середовищем.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ