ТРАНСПОРТНІ КАНАЛИ

Завдання безпечного й інтенсивного обміну даними вирішують компанії з географічно розподіленими офісами та відділеннями. Для створення єдиної захищеної корпоративної мережі WNET організовує транспортні канали передачі даних рівня L2 на базі своєї оптичної мережі IP / MPLS.

Транспортні канали від WNET:

    • об'єднуємо філії / офіси в єдину захищену корпоративну мережу;
    • надаємо канали передачі даних з гарантованою пропускною здатністю до 10 Гбіт/с;
    • гарантуємо параметри сервісу угодою про рівень обслуговування (SLA);
    • надаємо канали передачі даних на базі оптичної мережі WNET;
    • здійснюємо цілодобовий моніторинг каналів і технічну підтримку 24х7х365.

Рішення мережевого транспорту від WNET підходить компаніям, для яких є важливим захист інформації, що передається між підрозділами, гарантована пропускна здатність передачі даних з мінімальними затримками. Ми підбираємо параметри каналів з урахуванням вимог галузі й корпоративних IT систем.

 

Транспортні канали давно перестали бути тільки засобом для доступу до додатків і систем. Завдяки корпоративній мережі передачі даних клієнти проводять відео - і аудіоконференції між офісами з максимальною якістю зображення і звуку, організують мовлення корпоративного телебачення. Клієнт самостійно керує маршрутизацією даних всередині своєї мережі. 

 

Для ефективної побудови мережі підприємства з'ясовуємо потреби, формуємо технічне завдання, перевіряємо можливість підключення й уточнюємо терміни. Після узгодження технічних параметрів і вартості укладаємо договір і приступаємо до реалізації проєкту. В рамках підключення прокладаємо кабель, налаштовуємо і тестуємо працездатність каналів. Після прийняття в експлуатацію починаємо моніторинг і обслуговування мережі.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ