ТРАНСПОРТНІ КАНАЛИ

Завдання безпечного й інтенсивного обміну даними вирішують компанії з географічно розподіленими офісами та відділеннями. Для створення єдиної захищеної корпоративної мережі Wnet організовує транспортні канали передачі даних рівня L2 на базі своєї оптичної мережі IP / MPLS.

Транспортні канали від Wnet:

Рішення мережевого транспорту від Wnet підходить компаніям, для яких є важливим захист інформації, що передається між підрозділами, гарантована пропускна здатність передачі даних з мінімальними затримками. Ми підбираємо параметри каналів з урахуванням вимог галузі й корпоративних IT систем.

 

Транспортні канали давно перестали бути тільки засобом для доступу до додатків і систем. Завдяки корпоративній мережі передачі даних клієнти проводять відео - і аудіоконференції між офісами з максимальною якістю зображення і звуку, організують мовлення корпоративного телебачення. Клієнт самостійно керує маршрутизацією даних всередині своєї мережі. 

 

Для ефективної побудови мережі підприємства з'ясовуємо потреби, формуємо технічне завдання, перевіряємо можливість підключення й уточнюємо терміни. Після узгодження технічних параметрів і вартості укладаємо договір і приступаємо до реалізації проєкту. В рамках підключення прокладаємо кабель, налаштовуємо і тестуємо працездатність каналів. Після прийняття в експлуатацію починаємо моніторинг і обслуговування мережі.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ