СЕРВІСИ

НАШІ ОСНОВНІ СЕРВІСИ

Ми надаємо повний спектр ІТ послуг у сфері інфраструктури та телекомунікацій від А до Я: будуємо та обслуговуємо корпоративні мережі, IT інфраструктуру, надаємо доступ в інтернет, послуги телефонії, розміщуємо серверне обладнання в надійних дата-центрах і організовуємо доступ до публічних і приватних хмарних сервісів.

WNET CLOUD DIRECT

Хмарні сервіси є невід'ємною частиною ІТ інфраструктури сучасних компаній. Щоб використання хмар стало більш ефективним та безперебійним, важливо потурбуватись про надійні канали зв’язку між фізичною та хмарною інфраструктурами. WNET пропонує сервіс з надання каналів передачі даних L2/IP-MPLS до популярних “хмар” по всьому світу WNET Cloud Direct

ІНТЕРНЕТ

Надійний інтернет для бізнесу — це не просто приємне доповнення, це критично важливий елемент ІТ-стратегії. WNET надає виділені лінії з власної волоконно-оптичної мережі по Україні. Цілодобовий моніторинг і технічна підтримка гарантують підключення до інтернету із заявленою швидкістю і продуктивністю.

ТРАНСПОРТНІ КАНАЛИ

Об'єднуємо підрозділи транспортними каналами передачі даних. Ви отримуєте віртуальну приватну мережу поверх нашої магістральної мережі з масштабованою пропускною спроможністю і гарантованою SLA якістю.

Допомагаємо винести дані, критичні для бізнесу, в безпечні центри зберігання та обробки. Забезпечуємо надійний доступ до даних з мінімальною затримкою.

ГОЛОС

IP-телефонія для бізнесу, працює по нашій волоконно-оптичної мережі. Надаємо надійний телефонний сервіс, допомагаємо істотно скоротити витрати на зв'язок, спростити внутрішню комунікацію в компанії. Підключаємо корпоративні телефонні станції (PBX), віртуальні АТС або надаємо окремі номери.

ВІДДАЛЕНІ РОБОЧІ МІСЦЯ

Сьогодні, достатньо актуальним питанням для бізнесу є організація віддаленої роботи співробітників. 

Організація віддаленого робочого місця — це унікальне ІТ рішення від Wnet, яке дозволяє організувати не тільки безпечний та безперебійний доступ до локальної мережі компанії, а й встановити робочий ІР-телефон у Ваших співробітників вдома.

ДАТА ЦЕНТР У ЄВРОПІ

Wnet пропонує Вам рішення, які не зможе надати жоден український чи європейський провайдер, адже ми побудували власну міжнародну телеком-мережу та пропонуємо сервіс у комплексі  від А до Я. 

Завдяки власній мережі в Україні, Європі та Америці,  ми пропонуємо найкращий сервіс з мінімальними затримками.

РЕЗЕРВУВАННЯ КАНАЛІВ ЧЕРЕЗ 4G/3G

Резервування каналів через 4G/ 3G — це безпечний і швидкісний доступ до ваших роздрібних точок, відділень, офісів та філій.

Відмовостійка система передачі даних, яка складається з основного наземного транспортного каналу передачі даних та резервного радіоканалу 4G/ 3G з покриттям по всій Україні.

ВІРТУАЛЬНА АТС

Віртуальна АТС від Wnet – це оренда віртуальної телефонної станції, а також вибір й придбання потрібної кількості номерів.

Послуги віртуальної АТС від Wnet дозволяють вирішити питання, пов’язані з організацією роботи всередині компанії між усіма її підрозділами, незалежно від місця розташування офісів та співробітників клієнта.

IT СЕРВІСИ

WNET скорочує витрати компаній на підтримку IT інфраструктури. Зробимо аудит і впровадимо зміни, а потім забезпечимо підтримку Ваших IT систем. Звільнимо від непрофільних завдань, щоб максимум Ваших зусиль були спрямовані на розвиток бізнесу. Надаємо IT сервіси, засновані на розумінні інфраструктури на всіх рівнях: від обладнання до мережевих технологій і бізнес-додатків.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ПІДТРИМКА ДОМЕННИХ ІМЕН

WNET надає послугу з реєстрації та підтримки доменів  у таких доменних зонах України (ua, соm.ua, net.ua, kiev.ua  тощо)  та доменних зонах верхнього  рівня  (com, net, info). Залишайте заявку, наші спеціалісти допоможуть підібрати домен та розмістити Ваш ресурс на ньому

 

Надійний сервіс

WNET — надійний сервіс, провайдер телекомунікаційних та IT послуг. Клієнти цінують нас за відкритість, гнучкість та уважність до їх побажань і проблем.