СЕРВІСИ

НАШІ ОСНОВНІ СЕРВІСИ

Ми надаємо повний спектр ІТ послуг у сфері інфраструктури та телекомунікацій від А до Я: будуємо та обслуговуємо корпоративні мережі, IT інфраструктуру, надаємо доступ в інтернет, послуги телефонії, розміщуємо серверне обладнання в надійних дата-центрах і організовуємо доступ до публічних і приватних хмарних сервісів.

IT СЕРВІСИ

Wnet скорочує витрати компаній на підтримку IT інфраструктури. Зробимо аудит і впровадимо зміни, а потім забезпечимо підтримку Ваших IT систем. Звільнимо від непрофільних завдань, щоб максимум Ваших зусиль були спрямовані на розвиток бізнесу. Надаємо IT сервіси, засновані на розумінні інфраструктури на всіх рівнях: від обладнання до мережевих технологій і бізнес-додатків.

ІНТЕРНЕТ

Надійний інтернет для бізнесу — це не просто приємне доповнення, це критично важливий елемент ІТ-стратегії. Wnet надає виділені лінії з власної волоконно-оптичної мережі по Україні. Цілодобовий моніторинг і технічна підтримка гарантують підключення до інтернету із заявленою швидкістю і продуктивністю.

ТРАНСПОРТНІ КАНАЛИ

Об'єднуємо підрозділи транспортними каналами передачі даних. Ви отримуєте віртуальну приватну мережу поверх нашої магістральної мережі з масштабованою пропускною спроможністю і гарантованою SLA якістю.

Допомагаємо винести дані, критичні для бізнесу, в безпечні центри зберігання та обробки. Забезпечуємо надійний доступ до даних з мінімальною затримкою.

ГОЛОС

IP-телефонія для бізнесу, працює по нашій волоконно-оптичної мережі. Надаємо надійний телефонний сервіс, допомагаємо істотно скоротити витрати на зв'язок, спростити внутрішню комунікацію в компанії. Підключаємо корпоративні телефонні станції (PBX), віртуальні АТС або надаємо окремі номери.

ВІДДАЛЕНІ РОБОЧІ МІСЦЯ

Сьогодні, достатньо актуальним питанням для бізнесу є організація віддаленої роботи співробітників. 

Організація віддаленого робочого місця — це унікальне ІТ рішення від Wnet, яке дозволяє організувати не тільки безпечний та безперебійний доступ до локальної мережі компанії, а й встановити робочий ІР-телефон у Ваших співробітників вдома.

ДАТА ЦЕНТР У ЄВРОПІ

Wnet пропонує Вам рішення, які не зможе надати жоден український чи європейський провайдер, адже ми побудували власну міжнародну телеком-мережу та пропонуємо сервіс у комплексі  від А до Я. 

Завдяки власній мережі в Україні, Європі та Америці,  ми пропонуємо найкращий сервіс з мінімальними затримками.

РЕЗЕРВУВАННЯ КАНАЛІВ ЧЕРЕЗ 4G/3G

Резервування каналів через 4G/ 3G — це безпечний і швидкісний доступ до ваших роздрібних точок, відділень, офісів та філій.

Відмовостійка система передачі даних, яка складається з основного наземного транспортного каналу передачі даних та резервного радіоканалу 4G/ 3G з покриттям по всій Україні.

ВІРТУАЛЬНА АТС

Віртуальна АТС від Wnet – це оренда віртуальної телефонної станції, а також вибір й придбання потрібної кількості номерів.

Послуги віртуальної АТС від Wnet дозволяють вирішити питання, пов’язані з організацією роботи всередині компанії між усіма її підрозділами, незалежно від місця розташування офісів та співробітників клієнта.

Надійний сервіс

Wnet — надійний сервіс, провайдер телекомунікаційних та IT послуг. Клієнти цінують нас за відкритість, гнучкість та уважність до їх побажань і проблем.