IT СЕРВІСИ

IT-середовище компанії в умовах технологій, що змінюються часто є сумішшю застарілих і сучасних IT систем, які повинні чітко взаємодіяти та відповідати вимогам бізнесу. WNET виконує завдання забезпечення життєдіяльності як IT інфраструктури в цілому, так і окремих її компонентів.

IT сервіси від WNET:

  • зменшуємо витрати, проводимо аудит і оптимізуємо IT-інфраструктуру;
  • прокладаємо СКС і волоконно-оптичні лінії;
  • налаштовуємо й обслуговуємо мережеве та комп'ютерне обладнання;
  • будуємо та обслуговуємо Wi-Fi мережу;
  • здійснюємо проактивний моніторинг в режимі 24х7х365;
  • підтримуємо життєдіяльність IT-інфраструктури у віддалених офісах;
  • усуваємо проблеми в обумовлені терміни віддалено або з виїздом на місце.

 
IT сервіси дозволяють економити бюджет шляхом детального опрацювання обсягу завдань, рівня сервісу і застосування кращих практик. Замовник економить час на розв'язання проблем, пов'язаних з IT. Проактивний моніторинг інфраструктури забезпечує спокій і впевненість, дозволяє зосередитися на своєму основному бізнесі.

 

На першому етапі співпраці визначаємо вимоги бізнесу і проводимо аудит IT інфраструктури замовника. На підставі результатів аудиту, формуємо технічне завдання і принципи подальшого обслуговування. Розробляємо схеми необхідних змін, впроваджуємо їх і виконуємо моніторинг та підтримку IT систем.

 

Необхідне обладнання, комплектуючі, витратні матеріали ми тримаємо на складі або можемо швидко замовити й доставити. Наші IT сервіси доступні в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові та Вінниці.

 

Все частіше бізнес приймає рішення перенести дані в хмару або розмістити серверне обладнання в географічно віддалених дата-центрах. Допомагаємо здійснити безпечне перенесення, та забезпечити доступ до даних з необхідними параметрами швидкості й затримки пакетів. Наша експертиза в мережевих і хмарних технологіях дає найбільший синергетичний ефект при розв'язанні задач такого типу.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ