ПРО КОМПАНІЮ

НАША ІСТОРІЯ

Національний IP-оператор України — лідер у наданні широкого спектра послуг. Більше ніж 4500 корпоративних клієнтів в різних галузях: державні органи, міжнародні компанії, провайдери та оператори телекомунікацій, малий та середній бізнес.

Сьогодні WNET — це

 • Національний IP-оператор України з 25-річним досвідом;
 • офіси в Кракові та Нью-Йорку, 6 регіональних офісів з головним офісом у місті Києві;
 • мережа WNET пов'язана незалежними каналами N х 100 Gb з найбільшими точками обміну трафіком Європи й Америки;
 • загальна пропускна здатність стиків з мережами провідних операторів перевищує 500 Гбіт/с;
 • транспортна мережа міжнародного масштабу понад 8500 км, що охоплює більше ніж 100 міст;
 • 2 власних Дата-центри рівня Tier II та Tier III;
 • позначка в 6500 точок присутності перетнута й постійно зростає;
 • кількість клієнтів понад 4500 тисячі;
 • мережу обслуговує понад 250 висококваліфікованих працівників;
 • цілодобовий моніторинг і технічна підтримка мережі та клієнтів 24х7х365;
 • SLA європейського рівня 99,5% і вище.

Історія компанії

1999

Реєстрація торговельної марки Wnet ™ і створення нової компанії Wnet, як вертикально інтегрованого холдингу, що надає повний спектр ІТ-послуг для великих корпоративних клієнтів, державних установ, провайдерів і операторів телекомунікацій, малого та середнього бізнесу.

2003 2006

WNET є першою компанією в Україні, яка вводить унікальну послугу — віртуальна АТС та починає платити клієнтам для генерації трафіку. Активно підтримує контент-генераторних ресурсів — запустивши новий тариф "Європейська колокація". Перехід на міжнародну модель відносин між операторами телекомунікацій, сенсаційний вихід з UA-IX.

2007 2008

Вихід на ринок корпоративних клієнтів. Відкриття представництв у м. Дніпро та Одеса. Початок будівництва магістральних мереж Київ-Дніпро, Київ-Одеса. Запуск першої версії єдиної корпоративної інформаційної системи (білінг / CRM / ERP).

2009 2010

10 років WNET. Побудовано понад 1000 км міських волоконно-оптичних мереж. Національна мережа IP / MPLS доступна у 28 великих містах України. Кількість клієнтів серед підприємств та організацій перевищує 1000. Понад 100 провайдерів послуг обрали WNET як постачальника послуг. Організовано понад 100 приватних пірінгових каналів в пунктах обміну іноземним трафіком. Завдяки власній волоконно-оптичній мережі, WNETвстановлює новий стандарт на ринку спеціалізованих оптичних каналів.

2011 2012

Відкриття нового центрального офісу з власним ЦОД у Києві під брендом «WNET» та сучасною інфраструктурою для обробки й зберігання даних. Розширення компанії в регіонах України: Вінниця, Донецьк, Сімферополь, Харків, Дніпро, Одеса.

2013 2015

Відкриття представництва у Львові. Початок будівництва магістральної мережі Київ-Львів і підключення нових клієнтів.

2016 2018

Створення нової стратегії розвитку компанії: ДОСВІД - СТАНДАРТИ - РЕЗУЛЬТАТ — три кити ідеології WNET. Відкриття штаб-квартири в Києві. Створення базової мережі в Європі. Кількість персоналу перевищує 200 осіб. Відкриття філії компанії в Нью-Йорку, США.

2019

20-ти річчя компанії WNET. Власна волоконно-оптична мережа складає 4200 + км та з'єднана з найбільшими точками обміну трафіком у Європі та США через незалежні канали Nx10G. Власні Дата-центри рівня Tier II та Tier III. Забезпечення SLA найвищого рівня. Присутність в 12 країнах світу.

ДОСВІД-СТАНДАРТИ-РЕЗУЛЬТАТ

Протягом 25-ти років, реалізовано безліч проєктів різної складності. Ми продовжуємо вчитися кожен день. Завдяки накопиченим знанням і досвіду розробляються унікальні рішення з реалізацією в непростих умовах і в стислі терміни. Успішне вирішення завдань наших клієнтів, їх вдячність і позитивні відгуки про нашу роботу — наш головний результат.