ПРО КОМПАНІЮ

НАША ІСТОРІЯ

Національний IP-оператор України — лідер у наданні широкого спектра послуг. Більше ніж 4000 корпоративних клієнтів в різних галузях: державні органи, міжнародні компанії, провайдери та оператори телекомунікацій, малий та середній бізнес.

Сьогодні Wnet — це

Історія компанії

1999

Реєстрація торговельної марки Wnet ™ і створення нової компанії Wnet, як вертикально інтегрованого холдингу, що надає повний спектр ІТ-послуг для великих корпоративних клієнтів, державних установ, провайдерів і операторів телекомунікацій, малого та середнього бізнесу.

2003 2006

Wnet є першою компанією в Україні, яка вводить унікальну послугу — віртуальна АТС та починає платити клієнтам для генерації трафіку. Активно підтримує контент-генераторних ресурсів — запустивши новий тариф "Європейська колокація". Перехід на міжнародну модель відносин між операторами телекомунікацій, сенсаційний вихід з UA-IX.

2007 2008

Вихід на ринок корпоративних клієнтів. Відкриття представництв у м. Дніпро та Одеса. Початок будівництва магістральних мереж Київ-Дніпро, Київ-Одеса. Запуск першої версії єдиної корпоративної інформаційної системи (білінг / CRM / ERP).

2009 2010

10 років Wnet. Побудовано понад 1000 км міських волоконно-оптичних мереж. Національна мережа IP / MPLS доступна у 28 великих містах України. Кількість клієнтів серед підприємств та організацій перевищує 1000. Понад 100 провайдерів послуг обрали Wnet як постачальника послуг. Організовано понад 100 приватних пірінгових каналів в пунктах обміну іноземним трафіком. Завдяки власній волоконно-оптичній мережі, Wnet встановлює новий стандарт на ринку спеціалізованих оптичних каналів.

2011 2012

Відкриття нового центрального офісу з власним ЦОД у Києві під брендом «Wnet» та сучасною інфраструктурою для обробки й зберігання даних. Розширення компанії в регіонах України: Вінниця, Донецьк, Сімферополь, Харків, Дніпро, Одеса.

2013 2015

Відкриття представництва у Львові. Початок будівництва магістральної мережі Київ-Львів і підключення нових клієнтів.

2016 2018

Створення нової стратегії розвитку компанії: ДОСВІД - СТАНДАРТИ - РЕЗУЛЬТАТ — три кити ідеології Wnet. Відкриття штаб-квартири в Києві. Створення базової мережі в Європі. Кількість персоналу перевищує 200 осіб. Відкриття філії компанії в Нью-Йорку, США.

2020

20-ти річчя компанії Wnet. Власна волоконно-оптична мережа складає 4200 + км та з'єднана з найбільшими точками обміну трафіком у Європі та США через незалежні канали Nx10G. Власні Дата-центри рівня Tier II та Tier III. Забезпечення SLA найвищого рівня. Присутність в 12 країнах світу.

ДОСВІД-СТАНДАРТИ-РЕЗУЛЬТАТ

Протягом 20-ти років, реалізовано безліч проєктів різної складності. Ми продовжуємо вчитися кожен день. Завдяки накопиченим знанням і досвіду розробляються унікальні рішення з реалізацією в непростих умовах і в стислі терміни. Успішне вирішення завдань наших клієнтів, їх вдячність і позитивні відгуки про нашу роботу — наш головний результат.