WNET CLOUD DIRECT

В еру диджиталізації та трансформації хмарні сервіси є невіднятною частиною ІТ інфраструктури сучасних компаній. Адже при швидкому рості збільшується потреба в додаткових ресурсах. Саме хмарні сервіси дозволяють швидко досягти масштабування без капітальних інвестицій. 
Щоб використання хмар стало більш ефективним та безперебійним, важливо потурбуватись про надійні канал зв’язку між фізичною та хмарною інфраструктурами. Підключення може відбуватись через публічний канал Інтернет або канал передачі даних L2/IP-MPLS.
WNET пропонує сервіс WNET Cloud Direct з надання каналів передачі даних L2/IP-MPLS до популярних “хмар” по всьому світі 

Переваги сервісу WNET Cloud Direct


  Безпека із впевненістю  
  Інформація передається по окремих, виділених каналах та не потрапляє у публічні мережі, такі як Інтернет. Це суттєво зменшує загрози перехвату інформації,  DDoS-атак  та атак інших типів.
   

  Якість з‘єднання 
  Підключення відбувається через гарантовані канали передачі даних зі  швидкістю від 100 Мбіт/с до 10 Гбіт/с, із мінімальними затримками. Кожне підключення будується на базі розподіленою міжнародної мережі WNET і точка підключення до “хмари” обирається виходячи з необхідності забезпечити мінімальну затримку при передачі інформації та максимальну надійність.


   

  Мультисервісність 
  За допомогою комплексного підходу WNET використання  декількох хмарних платформ одночасно стає значно легше. Також досить просто вирішуються питання міграції даних з одної “хмари” до іншої.  WNET надає доступ до більш ніж 1000 постачальників хмарних сервісів по всьому світі, серед яких AWS, Azure, F5, Google Cloud, Oracle Cloud, Verizon, Cisco, Arbor, IBM та інші.
   

   

111

Таким чином - доступ до “хмари” WNET Cloud Direct  має такий ряд переваг: 

 

 • Гарантована пропускна здатність згідно обраної швидкості до 10 Гбіт/с

 • Найменша затримка

 • Використання WNET Cloud Direct, суттєво зменшує можливість перехвату інформації, DDos-атаки та несанкціонованого доступу.

 

 

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ