WNET CLOUD DIRECT

В еру діджиталізації та трансформації хмарні сервіси є невід'ємною частиною ІТ інфраструктури сучасних компаній. Адже при швидкому рості збільшується потреба в додаткових ресурсах. Саме хмарні сервіси дозволяють швидко досягти масштабування без капітальних інвестицій. 

Щоб використання хмар стало більш ефективним та безперебійним, важливо потурбуватись про надійні канали зв’язку між фізичною та хмарною інфраструктурами. Підключення може відбуватись через публічний канал Інтернет або канал передачі даних L2/IP-MPLS.

WNET пропонує сервіс з надання каналів передачі даних L2/IP-MPLS до популярних “хмар” по всьому світу WNET Cloud Direct

WNET Cloud Direct це

  Безпека із впевненістю  
  Інформація передається по окремих, виділених каналах та не потрапляє у публічні мережі, такі як Інтернет. Це суттєво зменшує загрози перехоплення інформації,  DDoS-атак  та атак інших типів.

  Якість з‘єднання 
  Підключення відбувається через гарантовані канали передачі даних зі  швидкістю від 100 Мбіт/с до 10 Гбіт/с, із мінімальними затримками. Кожне підключення будується на базі розподіленої міжнародної мережі WNET і точка підключення до “хмари” обирається виходячи з необхідності забезпечити мінімальну затримку при передачі інформації та максимальну надійність.

  Мультисервісність 
  За допомогою комплексного підходу WNET, використання  декількох хмарних платформ одночасно стає значно легшим. Також досить просто вирішуються питання міграції даних з одної “хмари” до іншої.  WNET надає доступ до більш ніж 1000 постачальників хмарних сервісів по всьому світу, серед яких AWS, Azure, F5, Google Cloud, Oracle Cloud, Verizon, Cisco, Arbor, IBM та інші

  Підвищена відмовостійкість
  Обираючи сервіс WNET Cloud Direct, Ви можете замовити резервування каналів передачі даних. Таким чином, Ви можете бути впевненні, що Ваша мережа працюватиме надійно. 

Доступ до “хмари” WNET Cloud Direct має такий ряд переваг:

 • Гарантована пропускна здатність згідно з обраною швидкістю до 10 Гбіт/с
 • Найменша затримка до обраних "хмар"
 • Високий рівень надійності, суттєве зменшення можливості перехоплення інформації, DDos-атаки або несанкціонованого доступу
 • Легка міграція даних, що розташовані в різних «хмарах»

  Залиште запит  на консультацію і Ваш особистий менеджер підготує найкращу пропозицію, щоб все працювало саме так. як потрібно Вашому бізнесу. 
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ