РІТЕЙЛ І ДИСТРИБУЦІЯ

Ми реалізували ряд комплексних мережевих і IT рішень для торгових мереж і дистриб'юторських компаній. Діджиталізація бізнесу стала одним з ключових ринкових переваг в ритейлі. Швидка доступність, відсутність часу простою, готовність до пікових навантажень в період свят або маркетингових активностей — нові стандарти IT для цієї галузі.

У комплексі рішень для рітейлу та дистрибуції:

Активний розвиток ринку, географічне розширення мереж і запуск нових продуктів вимагають нових компетенцій. Боротьба за зручність і доступність товару на відстані однієї кнопки стала головним двигуном цифрових трансформацій рітейлу та дистрибуції.

 

З іншого боку, перерви в обслуговуванні, недоступність систем лояльності, затримки в системі приймання замовлень навіть на кілька хвилин, ведуть до прямих фінансових втрат. Покупці чутливі до швидкості доставлення та зручності замовлення.

 

Навантаження на власні IT підрозділи зростає і вимагає постійного перемикання з завдань пошуку, впровадження і розвитку нових рішень на забезпечення життєдіяльності IT інфраструктури.

 

Компанії стоять перед вибором — нарощувати кількість власних IT фахівців та інвестувати в їх навчання або вибрати шлях аутсорсингу обслуговування рішень, що вже існують.

 

Модель IT аутсорсингу в рітейлі та дистрибуції дозволяє передати непрофільні завдання професійного партнера і направити зусилля власних IT підрозділів на пошук нових рішень, їх впровадження і розвиток.

 

Істотною перевагою співпраці з нами, є той факт, що ми підтримуємо мережеву й IT інфраструктуру замовника й оператора телекомунікацій, тобто нашу власну. Таким чином ми повністю забезпечуємо працездатність сервісів на всіх рівнях.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ