БАНКИ ТА СТРАХОВІ КОМПАНІЇ

Наші клієнти з фінансового сектора цінують Wnet за надійний сервіс і гарантовану якість. Погоджений SLA дозволяє IT службі фінансових компаній впевнено управляти корпоративними телекомунікаційними мережами.

Наша служба технічної підтримки не ділиться на 1, 2 і далі лінії. Всі звернення обробляють експерти, які володіють необхідною кваліфікацією і доступами.

Що ми пропонуємо:

Цей перелік сервісів не повний і постійно розширюється. Цифрова трансформація стимулює зростання фінансових і страхових компаній. Поява нових продуктів розширює коло користувачів бізнес додатків і можливі способи їх обслуговування.

 

Цифровий формат взаємодії з клієнтами став основним. Доступ з різних пристроїв і з будь-якого місця до IT систем, які раніше були недоступні із зовнішніх мереж, став ще одним викликом для IT підрозділів фінансової галузі. Ми допомагаємо вирішувати завдання, пов'язані з підготовкою мережевої та IT архітектури до підключення чого завгодно та де завгодно.

 

Wnet надає сервіси, які відповідають вимогам з боку регулюючих органів, сприяють зниженню експлуатаційних витрат і покривають завдання безпеки. Для Вас ми станемо IT партнером, який допоможе подолати виклики й отримати вигоду з кожної можливості.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ