ПЕРЕВАГИ

ФОРМУЛА УНІКАЛЬНОСТІ СЕРВІСІВ WNET — КОМАНДА, ІНФРАСТРУКТУРА ТА ДОСВІД

У світі де можливо легко і швидко повторити або скопіювати будь-який продукт, ми знайшли власну формулу унікальності. Ми вирішуємо проблеми клієнтів, для цього у нас є те, що швидко повторити неможливо — команда, інфраструктура та досвід.

Компанія, як єдина команда

Наша команда об’єднана єдиною загальною метою і ми глибоко цінуємо внесок кожного працівника в її досягнення.

Тому, навіть мотиваційна система компанії побудована таким чином, що не дозволяє жодній деталі випасти з загального механізму.

Унікальна система надання сервісу для розвитку бізнесу клієнта

Основна мета нашої команди — чітко визначити проблему та знайти найкраще рішення.

Ми глибоко занурюємось у робочі процеси клієнта, залучаємо досвід кваліфікованого персоналу та добре розроблену методологію, закладену в системі.

 

Унікальна система управління реальністю MONIKA

Усі бізнес-процеси компанії базуються на єдиній, повністю інтегрованій, інформаційній системі власної розробки.

З 2006 року ми розвиваємо та вдосконалюємо власну систему, яка поєднує віртуальний і реальний світи й перетворює цифрові комп’ютерні моделі в дії реальних людей і обладнання. Ця система розвивається одночасно з ростом компанії.

Система електронного документообігу

Досвід показує, що навіть у цифровому 21 столітті, бюрократія розквітає, незалежно від країни або ринку, на якому ми працюємо. Ми розуміємо важливість надання необхідних фінансових і бухгалтерських документів своєчасно, правильно і в зручному форматі. Завдяки сучасним технологіям, вдалося автоматизувати велику кількість операцій. Для цього розроблена і впроваджена система електронного документообігу.

Зручна система особистого обслуговування

Для того, щоб зробити наш сервіс таким, ми застосовуємо персональний підхід в обслуговуванні через виділеного співробітника, який допомагає клієнту у вирішенні питань і піклується про те, щоб послуги надавалися з найкращою якістю.

Всі співробітники департаменту обслуговування працюють в компанії понад 5 років і мають необхідні знання та навички, досвід і величезне бажання зробити сервіс WNET найкращим в галузі. 

IT сервіс, який дозволяє робити головне

В сучасному світі інформаційні системи є одним з ключових двигунів розвитку бізнесу. Доступність даних та інструментів для їх обробки напряму впливає на бізнес і його розвиток та є обов’язковою умовою успішних проєктів. 

Наша мета бути надійним та компетентним IT партнером, який допомагає клієнтам безпосередньо зосередитись на розвитку їх бізнесу. Ми прогнозуємо та проактивно усуваємо можливі проблеми та вузькі місця ІТ інфраструктури за рахунок вірного проєктування, побудови та постійного моніторингу.

Власна мережа ... до самого верху

В ключових компонентах мережі компанія Wnet використовує останні моделі обладнання топових виробників, що дозволяє впроваджувати інноваційні послуги та підтримувати якість існуючих сервісів.

 

Щоб залишатися лідером в наданні телекомунікаційних послуг, ми постійно модернізуємо мережу та нарощуємо її потужність — як логічну так і фізичну.

Власна мережа … від самого низу

Департамент будівництва і розвитку мережі реалізує всі етапи робіт від проектування, до будівельних та монтажних робіт на найвищому рівні.

 

20 річний досвід  та професіоналізм гарантують найкоротші терміни будівництва.

Розвиток

Ми не зупиняємося. Постійний розвиток — наш стиль життя. Ми географічно розширюємось і напрацьовуємо експертизу в нових галузях. Ми відкриті новим викликам і готові братися за нерозв'язні завдання.