Система електронного документообігу

Самойлова Лілія

Керівник відділу фінансів

Досвід показує, що навіть у цифровому 21 столітті, бюрократія розквітає, незалежно від країни або ринку, на якому ми працюємо. Ми розуміємо важливість надання необхідних фінансових і бухгалтерських документів своєчасно, правильно і в зручному форматі. Завдяки сучасним технологіям, вдалося автоматизувати велику кількість операцій. Для цього розроблена і впроваджена система електронного документообігу.

Унікальність системи в тому, що вона повністю інтегрована з інформаційною системою корпоративного управління і програмними продуктами, що існують на локальних ринках, такими як: M.E.D.O.K., Клієнт-Банк, системою бухгалтерського обліку, зовнішніми фінансовими та бухгалтерськими сервісами. Перелік таких систем і програм постійно розширюється.

 

 

Переваги, які дає нам система документообігу:

    • мінімізація помилок шляхом автоматизації рутинних операцій;
    • скорочення часу і ручної праці на паперову роботу;
    • спрощення взаємодії як всередині компанії, так і з клієнтами й постачальниками;
    • доступність точної та оперативної інформації для прийняття управлінських рішень.

Наша система допомагає вчасно і в повному обсязі надавати необхідні документи та інформацію, зміцнювати взаємини з постачальниками та чітко витримувати терміни обробки й подачі документів, зробити процес взаємодії з нашою компанією зручним і комфортним. Ми робимо все для того, щоб всі наші клієнти та постачальники знали, що Wnet —  прогнозований і надійний партнер.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ