РІШЕННЯ

ГАЛУЗЕВІ КОМПЛЕКСНІ IT РІШЕННЯ

Динамічний розвиток різних галузей бізнесу вимагає від компаній постійного відстеження тенденцій ринку, попит на продукт і найкращий сервісу для свого клієнта. WNET пропонує вам актуальні, ефективні й корисні IT-інструменти, які дозволяють максимально швидко досягати своїх цілей. Водночас, кожна з галузей вимагає нестандартних рішень і пропозицій. Існує безліч факторів, які необхідно враховувати і які можуть кардинально змінюватися від галузі до галузі.

РОЗРОБНИКИ ПЗ

ІТ компанії, що займаються розробкою програмного забезпечення для українського і світового ринків, потребують оперативних дій. Наше рішення дозволяє опинитися в повністю готовому офісі: безперервне покриття Wi-Fi, стабільно швидке підключення Інтернет для відеоконференцій з колегами і партнерами. Безпеку даних забезпечать наші апаратні і «хмарні» рішення в Україні та Європі.

ЛОГІСТИКА

При розташуванні об'єктів за межами міста виникає гостра необхідність в надійній комунікації і захищеній передачі даних. 
Wnet використовує 3 канали для оптимальної роботи вашого бізнесу - оптичний канал, радіоканал і 3G-канал для резервування.

ПРОМИСЛОВІ ПІДПРИЄМСТВА

Для підприємств промислового сегменту Wnet пропонує встановлення і супровід мережі інтернет / Wi-Fi для технічної роботи та управління, розробку корпоративного телебачення, а також розміщення даних в українських і зарубіжних датацентрах.

РІТЕЙЛ І ДИСТРИБУЦІЯ

Для підприємств сегменту роздрібної торгівлі (національний рітейл) і дистрибуції Wnet пропонує комплекс послуг по створенню та супроводу транспортних каналів (L2/L3), налаштування мереж в головному офісі, датацентрах клієнтів і можливість розміщення даних в датацентрах, а також супровід IP-телефонії. Роздрібні покупці гідно оцінять наявність Wi-Fi зони в Ваших роздрібних точках, а маркетологи — отримання необхідної інформації для адресної реклами.

БАНКИ ТА СТРАХОВІ КОМПАНІЇ

Для банківських структур та страхових компаній Wnet пропонує створення і супровід локальних мереж і Wi-Fi, IP-телефонії, розробку корпоративного телебачення в головному офісі і по мережі, налаштування каналу передачі даних в процесинговий центр НБУ).

Оптимальне рішення для вашого бізнесу

Ми успішно застосовуємо свій багаторічний досвід роботи з компаніями в різних сферах і напрямках діяльності. Наша пропозиція — це найбільш оптимальне рішення саме для вашого бізнесу.