Власна мережа … від самого низу

Каленіченко Олег

Директор з розвитку телекомунікаційної мережі

Ми використовуємо мережі, побудовані на базі волоконно-оптичних ліній зв'язку (ВОЛЗ). Вони відповідають найкраще вимогам до  пропускної здатності, швидкості та надійності передавання даних, які висувають сучасні інформаційні системи.

 

Департамент будівництва і розвитку мережі реалізує всі етапи робіт від проектування до будівельних та монтажних робіт на найвищому рівні. 20-річний досвід  та професіоналізм гарантують найкоротші терміни будівництва.

 

Основне завдання Департаменту  будівництва — "Підключити клієнта швидко і з мінімальними витратами, при цьому побудувати мережу якісно і надійно."

 

 

Вирішувати її успішно дозволяють наші стандарти:

    • Раціональне планування розвитку мережі засноване на кільцевій топології, ємності оптичного кабелю і типу середовища.

    • Календар робіт по включенню сервісів клієнтів формуємо на базі бізнес-процесів в корпоративній інформаційній системі. Це дозволяє прогнозувати роботи з високою точністю у вигляді графіка як на конкретний робочий день, так і на місяць, квартал і рік.

    • Електронна карта покриття відображає реальний стан мережі аж до географічних координат оптичних муфт, FOB, ODF і іншого пасивного обладнання.

    • Обов'язкове оновлення даних за фактом побудови нових сегментів мережі дозволяє перевірити технічну можливість навіть за найскладнішими запитами в режимі online.

    • Ретельний облік і постійне оновлення даних про мережу допомагають бригаді зварювальників генерувати схему комутації оптичних волокон і оперативно отримувати її в режимі online безпосередньо на місці проведення аварійних робіт.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ