Унікальна система управління реальністю MONIKA

Бугай Максим

Головний архітектор програмного забепечення MONIKA

Усі бізнес-процеси компанії базуються на єдиній, повністю інтегрованій, інформаційній системі власної розробки.

З 2006 року, ми розвиваємо та вдосконалюємо власну систему, яка поєднує віртуальний і реальний світи й перетворює цифрові комп’ютерні моделі в дії реальних людей і обладнання. Ця система розвивається одночасно з ростом компанії.

Система поєднує у собі управління мережевим обладнанням та серверами, бізнес-процеси та бюджети, географічні та логістичні дані, управління персоналом та KPI.

Завдяки єдиній інтегрованій інформаційній системі ми створюємо та стандартизуємо всі бізнес-процеси в компанії. Сучасні технології збору, обробки та аналізу даних допомагають WNET розвиватись ефективно та цілісно.

Ми розробляємо та надаємо індивідуальні рішення, які відповідають конкретним задачам завдяки гнучкості системи. Система аналізує якість сервісів на всіх рівнях та показники роботи кожного працівника, а результати дозволяє оцінювати й використовувати для прийняття рішень.

Наші фахівці завжди мають чітку картину стану мережі та обладнання і підтримують зв’язок з клієнтами, завдяки зручній системі траблтікетів. Клієнт отримує миттєві відповіді про стан сервісів, нагадування і сповіщення в зручному форматі.

Максимальна автоматизація процесів дозволяє значно прискорити процеси створення та обробки звернень. Ми налаштували інтеграцію з зовнішніми бухгалтерськими та фінансовими системами, чим значно підвищили швидкість обробки документів.

Усе це дозволяє нам сказати, що WNET має одну з найкращих основ для ведення телеком-бізнесу по обслуговуванню клієнтів на ринку.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ