Як WNET працює під час масових відключень електроенергії та які стабілізаційні заходи проводить
28.10.2022

Як WNET працює під час масових відключень електроенергії та які стабілізаційні заходи проводить

Дорогі клієнти, партнери та друзі!

Останні два тижні наче повернули державу у перші дні масованих ракетних атак, але ми вже стали набагато сильніші та згуртовані.

У перші місяці війни, внаслідок артилерійських боїв у Київській, Чернігівській, Харківській та Миколаївських областях, мережа WNET втрачала канали лише внаслідок пошкоджень оптоволоконних кабелів. Наші інженери та інженери партнерів, виїжджали як тільки бої зменшувались в інтенсивності, та лагодили основні та резервні канали зв'язку. Але в той період, електроенергія постачалась стабільно, й все залежало тільки від ЗСУ та наших майстрів.

Після 12 жовтня, перед українцями повстав новий виклик: функціонування сучасного бізнесу не можливо уявити без електроенергії. Телекомунікації не є виключенням!

 

 

Завдяки штатній системі резервування електроживленням технічних майданчиків рівня Core та Distribution нам вдалось втримати доступність на рівнях SLA:

 

- BORDER (ГРАНИЧНІ МАРШРУТИЗАТОРИ) - 99,8%

- CORE (ЯДРО МЕРЕЖІ) - 99.7%

- DISTRIBUTION (ОПОРНА МЕРЕЖА) -98,9%

Колосальну роботу проводять технічні спеціалісти WNET:

- Технічна підтримка цілодобово контролює доступність електроживлення на обладнанні та направляє службу експлуатації із генераторами та резервними акумуляторами для резервування

- Служба експлуатації працює у посиленому режимі з 06:00 до 23:00 щоденно, підвозить та живить генераторами обладнання на технічних майданчиках. Кількість одночасних бригад на зміні збільшено удвічі, і у будні й у вихідні дні.

- Дата-центр WNET працює без перебоїв. Досвідчені інженери, які готові консультувати, зробити комутацію, виконати роботи та оперативно розв'язувати питання клієнтів присутні цілодобово.

Усі інші відділи функціонують та готові допомогти Вам щодо підключення нових сервісів чи переміщення поточних сервісів у нові та безпечні локації (Польща, Європа або США).

Компанія розробила та реалізує прямо зараз програму щодо забезпечення додатковими генераторами, пристроями безперебійного живлення, акумуляторами всіх аварійних та бригад обслуговування мережі. Так, наприкінці жовтня вже закуплено за кордоном потужні генератори, які в змозі підтримувати цілодобове електроживлення технічних майданчиків, побудованих за стандартами Wnet Core та Distribution.

На самому початку листопада будуть додатково закуплено пристрої безперебійного живлення та акумуляторами до них.

Все це дозволить нашим клієнтам отримувати телеком послуги від WNET попри відсутність живлення й допоможе функціонуванню їхнього бізнесу у цей надтяжкий час війни за Незалежність.

Чекайте більше гарних новин від WNET уже в листопаді.

Вороги хотіли нас залякати, занурити в темряву та розбрат, але ми з Вами тільки стаємо сильнішими.

Віримо в ЗСУ та йдемо до Перемоги разом!

Слава Україні!