Звернення фінансової дирекції щодо  податкових накладних у період війни
11.03.2022

Звернення фінансової дирекції щодо податкових накладних у період війни

Доброго дня, шановні клієнти, постачальники, агенти, друзі, 

Враховуючи ситуацію в Країні, перш за все хочемо побажати Перемоги Україні, миру і  здоров'я  Вам та Вашим близьким. Ми впевнені - ця війна закінчиться нашою Перемогою, бо ми захищаємо  нашу країну, нашу Незалежність, наші домівки та наші родини. Сьогодні ми можемо підтримувати один одного  та  всю Україну тим, що кожен на своєму місці старанно виконує свою роботу.

Ми працюємо в надзвичайному режимі та продовжуємо надавати послуги в Україні та за її межами.
Краще за все про це говорять факти. Станом на 17:00 11 березня 2022 року:

  • Технічна підтримка працює 24/7/365 в організованому укритті й з перших днів війни не на секунду не припиняла приймання звернень 

  • Служба експлуатації усуває аварії навіть у містах, де точаться напружені бої – Київ та Київщина, Харків, Миколаїв!

  • Мережа повністю працездатна, ми не втратили жодного міста

  • SLA за рівнями: BORDER (ГРАНИЧНІ МАРШРУТИЗАТОРИ) - 99.97%, CORE (ЯДРО МЕРЕЖІ) - 99.72%, DISTRIBUTION (ОПОРНА МЕРЕЖА) - 98,95% - і це в умовах масових обстрілів та бомбардувань інфраструктури!

  • Служба розвитку мережі продовжує підключати клієнтів в Україні - у Львові та Харкові! 

  • Наші монтажники підключають бомбосховища та блокпости у Києві, Вишгороді, Броварах!

  • Ми нікого не скоротили та не звільнили та не збираємось це робити!


Ми не зупиняємось. Ми працюємо. Ми розвиваємось зараз там, де можемо, щоб бути готовими до нових досягнень в Україні після нашої Перемоги!

Наша фінансова дирекція звертається до вас стосовно податкових накладних які ми виписуємо та отримуємо у період війни.

Шановні клієнти, зі свого боку ми будемо формувати податкові накладні, згідно з українським законодавством. Будемо відправляти їх через М.E.Doc  та на ваші емейл адреси, які вказано в договорах як Фінансовий контакти. Також податкові накладні будуть доступні в особистому кабінеті  вже протягом наступного тижня.

Шановні постачальники та агенти, які всупереч цим жахливим обставинам продовжують працювати,  просимо вас  відправляти на нашу адресу  податкові накладні (навіть не зареєстровані в ЄРПН) через систему М.E.Doc. Якщо не працюєте з М.E.Doc, просимо надсилати податкові накладні в форматах Excel, Exml або Pdf на емейл fin@wnet.ua 

Згідно з новими роз’ясненнями  Державної податкової служби від 04 березня 2022 року (https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/576303.html) ми з Вами мусимо формувати та подавати ПДВ-звітність, яка базується  на первинних документах.  Допоможімо один одному!

Разом ми переможемо!

СЛАВА УКРАЇНІ