Звіт роботи WNET станом на 20:24 08 березня 2022
08.03.2022

Звіт роботи WNET станом на 20:24 08 березня 2022

Шановні клієнти та партнери, 

Підготували для Вас регулярний звіт по нашій роботі. 

Але перед тим, дозвольте привітати всіх жінок із міжнародним святом. Українські жінки сильні та у такий важкий час роблять свою справу - захищають Батьківщину зі зброєю, навчають дітей, працюють на виробництві та у сфері послуг,  лікують поранених,  допомагають своїм чоловікам бути чоловіками, турбуються про наше майбутнє- дітей, співають пісні та багато чого, що дозволяє триматись. Щиро бажаємо вам Перемоги, Миру, Щастя, Здоров’я та Любові!

Далі звіт станом на 20:24 08 березня 2022

 - Відновлено роботу основного каналу  в напрямку Одеса-Миколаїв. Встигли навіть раніше, ніж обіцяли.
- Відновлено роботу резервних каналів в напрямку Дніпро-Одеса, маємо три незалежних маршрути у Одесу та чотири незалежних маршруту у Дніпро.  Дякуємо партнерам!
-Додали ємність в напрямку Львів-Варшава, що дозволило розвантажити цей напрямок та починаючи з 17:03 повернути канали до нормального режиму роботи й повернути значення затримок у норму.

Доступність магістральної мережі WNET  в Україні - 100%.
Доступність магістральної мережі WNET за межами України - 100%.

Новини по відділам 

Технічна підтримка та служба експлуатації працюють в особливому режимі. Чергова зміна на місці та працює:

Датацентр WNET  працює в режимі 24/7,  нагадуємо, що там завжди присутні досвідчені інженери, які готові надати допомогу/консультацію, зробити комутацію або виконати роботи та оперативно вирішити питання клієнта.

 Служба експлуатації.

Сьогодні мали нагоду ще раз переконатися в ефективності стандартів WNET  - один з наших технічних майданчиків класу DISTRIBUTION, який знаходиться у самому центрі Києва, був знеструмлений близько 02:00 та пропрацював у такому режимі більш ніж 9 годин. Перерв у зв’язку не було. Дякуємо, хлопці!

Департамент розвитку мережі: 

 - підключили до Інтернет-у два укриття у місті Києві і у людей з’явилась можливість отримати інформацію та поспілкуватись зі своїми близькими із гарною швидкістю;
 -  підключили сервіс для Укрпошти у Харкові. Так, саме у Харкові - дякуємо нашим сміливим хлопцям!;
 - допомагають Службі експлуатації у підтримці працездатності мережі на рівні магістральних ВОЛЗ, CORE та DISTRIBUTION.

По відділу  VoIP -  аварій немає. Були зафіксовані нетипові сплески голосового трафіку. Проблему локалізовано та вирішено.

Відділ IT - працює у віддаленому режимі, обслуговуючи інфраструктуру WNET  та наших клієнтів. Інженери готові надавати консультації та вирішувати питання за запитом клієнтів.

Департамент продажів та Абонентський відділ WNET  працює у віддаленому режимі, відпрацьовують  звернення клієнтів щодо фінансових та адміністративних питань

Закордонні підрозділи компанії у Кракові та Нью-Йорку працюють у звичайному режимі.

Разом ми переможемо!
Слава Україні!